OTEVŘENA NOVÁ PRODEJNA V HAVÍŘOVĚ - Dlouhá třída 1623/44d (nad drogerií Teta)
7-OH Tablets Kratom Extrakt 6 tablet
Jemně mletý kratom z listů Mitragyna speciosa. Sto procent kratomu bez příměsí a plnidel, s deklarovaným obsahem alkaloidů. Každá šarže prochází nezávislým laboratorním testem.
397 Kč (66 Kč/tabletu)
Prodej je zakázán osobám mladším 18 let.
Skladem, 55 kusů
Ověřená hodnocení mimo náš web: 1 703
Sbírají je nezávislé platformy, my do nich nemůžeme zasahovat. Klikněte a zkontrolujte si je.
Hodnocení nejsou nijak odměňovaná – píší je skuteční zákazníci. Stav k 13. 9. 2026.
Porovnání s dalšími produkty Captain Green
Seřazeno podle naměřeného obsahu mitragyninu, od nejvyššího. Hodnoty pocházejí z laboratorního testu aktuální šarže každého produktu.
| Odrůda | Forma | Mitragynin | Původ | Cena | Dostupnost |
|---|---|---|---|---|---|
| Kratom Tekutý Extrakt 10ml originál | extrakt | 4,80 % | — | 797 Kč (80 Kč/ml) | Skladem |
| Thailand White Kratom Prášek 50g | prášek | 1,90 % | Thajsko | 329 Kč (6,58 Kč/g) | Nedostupné |
| Bílý Kratom Kapsle 50 ks (White Borneo) | kapsle | 1,60 % | — | 377 Kč (7,54 Kč/kus) | Skladem |
| Zelený Kratom Kapsle 50 ks (Green Premium) | kapsle | 1,60 % | — | 377 Kč (7,54 Kč/kus) | Skladem |
| Green Maeng Da Kratom Prášek 50g | prášek | 1,50 % | — | 297 Kč (5,94 Kč/g) | Skladem |
| Javanica Kratom Prášek 50g | prášek | 1,50 % | — | 297 Kč (5,94 Kč/g) | Skladem |
| Super Green Malay Kratom Prášek 50g | prášek | 1,50 % | — | 297 Kč (5,94 Kč/g) | Skladem |
| Thailand Green Kratom Prášek 50g | prášek | 1,50 % | Thajsko | 329 Kč (6,58 Kč/g) | Nedostupné |
| White Borneo Kratom Prášek 50g | prášek | 1,50 % | — | 297 Kč (5,94 Kč/g) | Skladem |
| White Magic Kratom Prášek 50g | prášek | 1,50 % | — | 297 Kč (5,94 Kč/g) | Skladem |
| Bílý Kratom Prášek 50g | prášek | 1,40 % | Indonésie | 219 Kč (4,38 Kč/g) | Skladem |
| Bílý Kratom Prášek 50g, Ananas (White Borneo) | prášek | 1,40 % | — | 397 Kč (7,94 Kč/g) | Skladem |
| Bílý Kratom Prášek 50g, Black Currant (White Borneo) | prášek | 1,40 % | — | 397 Kč (7,94 Kč/g) | Skladem |
| Bílý Kratom Prášek 50g, Cherry (White Borneo) | prášek | 1,40 % | — | 397 Kč (7,94 Kč/g) | Skladem |
| Bílý Kratom Prášek 50g, Energy (White Borneo) | prášek | 1,40 % | — | 397 Kč (7,94 Kč/g) | Skladem |
| Bílý Kratom Prášek 50g, Grapefruit (White Borneo) | prášek | 1,40 % | — | 397 Kč (7,94 Kč/g) | Skladem |
Vyšší obsah mitragyninu znamená koncentrovanější surovinu, ne automaticky vhodnější volbu. Kratom je psychomodulační látka, prodej pouze osobám starším 18 let. Zobrazit celý katalog
Často kupováno spolu
Zákazníci si k tomuhle produktu nejčastěji berou pomůcky na přesné odměření. Ceny jsou stejné jako při samostatném nákupu.
Prodej pouze osobám starším 18 let.
Dotazy k produktu
Zeptejte se na cokoliv k tomuhle produktu. Odpovídáme my, ne robot, obvykle do jednoho pracovního dne. Odpověď se zveřejní tady, ať z ní má užitek i další zákazník.
Zatím se nikdo nezeptal. Buďte první, ostatním tím pomůžete.








1 –
555
1′“ –
555
1 –
555
1ujh40Jbe –
555
1 –
555